logo

miminka/děti

u miminek (nikoli novorozenci „NEW BORN“) je balíček zcela odlišný od ostatních fotografických balíčků, které nabízím. Fotografovat můžu v ateliéru nebo u vás doma, vaše domácí prostředí se rovněž snažím do fotografií citlivě zakomponovat a nevynechat jediný významný detail prostředí, ve kterém vaše miminko strávilo své první dny života. Plně při tom respektuji vaše přání, dodržuji pravidla pro zajištění bezpečnosti a komfortu miminka, průběh focení s vámi neustále konzultuji. Nezáleží na tom, zda vaše miminko zrovna pláče, zívá a nebo klidně spinká. Všechny tyto okamžiky považuji za důležité a byla by škoda je nezachytit.

Při focení využívám převážně přirozené denní světlo, abych bleskem miminko nerušil a zároveň aby příběh, které tyto fotografie budou vyprávět, byl co nejvěrnější. Pokud je miminko klidné, je možné vytvořit i několik studiových fotografií. Některé rekvizity pro účely fotografování mohu přivést, zároveň se však snažím využívat i vaše domácí. Tímto je dosaženo, že fotografie jsou více z vašeho života.

Získáte minimálně 6 fotografií v plném rozlišení v elektronické podobě a to v barevném nebo černobílém provedení. Třídění a výběr fotografií provádím já. Papírové fotografie v ceně zahrnuty nejsou.

u dětí se snažím, aby focení probíhalo formou hry, aby se děti bavily a byly veselé. Za nejnáročnější, ale zároveň asi jedno z nejkrásnějších, považuji fotografování ročních dětí. Nedají se ještě ničím „uplatit“, ale už bývají dost rychlé na to, aby utíkaly na místa, která jim zrovna přijdou zajímavější. Také je možné vás navštívit doma a vyfotit děti při jejich činnostech a hrách v prostředí, na které jsou zvyklé.

Na focení doporučuji oblečení bez výrazných nápisů a vzorů. Vhodné je oblečení sladit stylem i barvou. Většinou fotím na boso. Během focení se děti můžou převléknout a změnit styl. Dětem tedy vezměte oblečení vícero. Není to však podmínka, krásné fotografie vznikají i, jsou-li děti pouze v kalhotech nebo v plence.

Krásné originální fotografie budou také nádherným dárkem pro vaše babičky a dědečky. Z originálního dárku budou určitě nadšeni.

Více ve fotogalerii zde nebo na úvodní straně.

Kontaktní formulář zde:
Druh focení:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Předběžný termín:
captcha

Povinné položky jsou označeny tučným písmem a tyrkysovou barvou.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------