logo

O mně

Tomáš Kučera – Fotograf

Narodil jsem se v Kyjově, ale většinu života jsem prožil v Hodoníně a v Brně, k focení jsem se dostal jako malý a to s foťákem na kinofilm Pentax. Uplynulo pár let a pořídil jsem si svůj první digitální „foťáček“ Minolta 223, pak následoval Canon PowerShot S2 …jednoho dne jsem se ale zamiloval do Nikonu a tomu jsem věrný dodnes. Většinou jsem fotil přírodu, motosport, reportáže, firemní akce, rodinné oslavy. Focení mě nadchlo natolik, že jsem se rozhodl, věnovat se mu naplno.

„Na fotkách mám rád to, že zachytí okamžik, který je navždy pryč, který se nedá zopakovat.“ Karl Lagerfeld

Lucie Vaculová – Make-Up Artist & Hair Stylist

Když jsem si poprvé půjčila od sestřenice řasenku a použila jsem ji, byla jsem nadšená, ale ještě jsem netušila, jak mě líčení chytne za pár let. Doma se mi začaly hromadit make-upy, paletky očních stínů a jiné produkty a mě čím dál tím víc bavilo líčení sebe i ostatních. Rozhodla jsem se vydat na dráhu make-up artisty, a proto jsem se přihlásila na kurz do Make-up Institute Prague, kde učí špičkoví vizážisté pracující v ČR i v zahraničí. To byl první krok k tomu, že jsem začala dělat vizážistku profesionálně. Jedním z hlavních důvodů, proč mě líčení tolik baví, je i to, když vidím, že klientky jsou při pohledu do zrcadla nadšené z práce, kterou odvedu.

Co se týče produktů, které používám při práci – nemám vyhraněnou pouze jednu značku. V mém kufříku najdete profesionální produkty značek Make-up designory či Kryolan a dále high-endové produkty Urban Decay, NARS, Too Faced, M·A·C nebo MAKE UP FOR EVER.

Věnuji se především líčení osobní klientely, ale nevyhýbám se ani větším akcím. Mezi své největší úspěchy považuji líčení na brněnském castingu Česká Miss 2018 nebo spolupráci s Galerií Vaňkovka.

„Nemyslím si, že make-up byl vytvořen proto, aby zamaskoval naši tvář, ale proto, aby zvýraznil naši krásu.“