logo

Průběh focení

první kontakt probíhá většinou po telefonu nebo e-mailem, kde si upřesníme, o jaký druh fotografií půjde. Domluvíme se na tom, co chcete, a dohodneme konkrétní termín a čas kdy se sejdeme, abychom se dohodli na Vašich představách.

Při focení se vždy snažím o uvolněnou a přátelskou atmosféru. K focení přistupuji s citem a taktem, tak abychom zachytili osobnost člověka a jedinečnou atmosféru okamžiku, proto je možné realizovat pouze omezený počet focení za den.

Během focení se Vám budu snažit vyjít maximálně vstříc. Postupně Vás budu stavět do jednotlivých póz a řeknu Vám, jak se správně postavit, ukážu Vám položení rukou, nohou a hlavy aby Vám to co nejvíce slušelo.

V průběhu focení Vám budu fotografie ukazovat, abychom si ujasnili, že Vám zvolený styl vyhovuje. V případě focení aktů, nebo při jakémkoli odhalování, vždy záleží pouze na Vás. Veškerou nahotu se vždy snažím zachytit tak, aby nepůsobila lascivně. Pokud během focení zjistíte, že Vám takový styl nevyhovuje, nebojte se to říci.

Po focení v ateliéru si veškeré fotografie společně prohlédneme a rozhodneme se, které z nich budou dále upravovány. Hotové fotografie budou do cca 10 dnů, v mimořádných situacích do 30 dnů.