logo

rodina/páry

zachyťte neopakovatelné okamžiky roztomilých úsměvů, vytvořte jedinečnou kolekci fotografií vašich dětí, rodiny, přátel. Mým cílem je zvěčnit rodinou lásku a pohodu, smích, hravost a bezprostřednodst čistým a jednoduchým způsobem bez kýčovitého přikrášlování. Chci aby fotografie vydala za 1000 slov. Zvolte si zda dáte přednost focení v ateliéru či celoročně v exteriérech – například v parku, nebo přijedu s vybavením k Vám domů. Z focení si odnesete nejen krásné fotografie, ale také příjemný zážitek.

Dopřejte sobě a vašemu miláčkovi společné focení. Zamilovaná fotografie Vás dvou bude zdobit vaši zeď či noční stolek a navždy Vám bude připomínat vzájemnou lásku. Postarám se, aby mi neunikl ani jediný váš svůdný pohled, polibek či sexy póza, provedu vás celým focením a se vším pomohu a poradím. Odnesete si nejen báječný zážitek, ale zejména jedinečné fotografie plné emocí, lásky, štěstí a radosti.

Více ve fotogalerii zde nebo na úvodní straně.

Kontaktní formulář zde:
Druh focení:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Předběžný termín:
captcha

Povinné položky jsou označeny tučným písmem a tyrkysovou barvou.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------